KONST / Litografier / Färglitografi 15889139
nr 1588 9139
Göran Boström
(f. 1942), Sverige
Signerad, numrerad 54/220, daterad 1994. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 53x63 cm
Göran Boström, svensk konstnär och skribent född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:47:36
100 kr
150 kr
Göran Boström
Läs mer om Göran Boström